Eldin World 8.41 OTS

Forum Eldin World 8.41

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-05-04 13:39:39

Master

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 15
Punktów :   

Start

Dalo by sie zrobic, zeby ludzie dostawali na start lepsze items niz te co dostaja bo jak ludzie widza takie eq to mysla sobie ze to glupi ots...

No i najwarzniejsze dla takich ludzi jest kasa bo bez kasy nic niezrobia...

Offline

 

#2 2009-05-04 20:38:51

Gomez

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: Start

ja mysle ze dawanie kasy na start to jednak zly pomysl, z doswiadczenia wiem ze ludzi robi± po 10 lewych postaci i zbieraja cala kase na jedna


chyba ze zrobic quest na powiedzmy 30 lvlu z kaska to juz inna sprawa

Ostatnio edytowany przez Gomez (2009-05-04 20:39:40)

Offline

 

#3 2009-05-04 20:48:01

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: Start

Master napisał:

Dalo by sie zrobic, zeby ludzie dostawali na start lepsze items niz te co dostaja bo jak ludzie widza takie eq to mysla sobie ze to glupi ots...

No i najwarzniejsze dla takich ludzi jest kasa bo bez kasy nic niezrobia...

Moim zdaniem to zly pomysl z tym eq ;/ Bo moj OTS nie jest z exp x9999999... tylko z exp w miare malym i dlatego niech gracze sami zdobywaja lepsze eq i kase... Kasy na 100% nie bedzie sie dostawac na start!!! Bo kazdy bedzie robil tak jak napisal Gomez Ale powiem wam ze w Great Kingdom niedaleko trainerow jest pole tam rosnie zboze... i tam na srodku jest dziura, nalezy uzyc scythe i skosic zboze i mozecie dostac sie na dezert quest potrzeba miec takie itemy jak na rl

Offline

 

#4 2009-05-08 21:22:31

snoro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Start

Administrator napisał:

Master napisał:

Dalo by sie zrobic, zeby ludzie dostawali na start lepsze items niz te co dostaja bo jak ludzie widza takie eq to mysla sobie ze to glupi ots...

No i najwarzniejsze dla takich ludzi jest kasa bo bez kasy nic niezrobia...

Moim zdaniem to zly pomysl z tym eq ;/ Bo moj OTS nie jest z exp x9999999... tylko z exp w miare malym i dlatego niech gracze sami zdobywaja lepsze eq i kase... Kasy na 100% nie bedzie sie dostawac na start!!! Bo kazdy bedzie robil tak jak napisal Gomez Ale powiem wam ze w Great Kingdom niedaleko trainerow jest pole tam rosnie zboze... i tam na srodku jest dziura, nalezy uzyc scythe i skosic zboze i mozecie dostac sie na dezert quest potrzeba miec takie itemy jak na rl

Witaj gralem wczesniej na tym ots, w oryginale stawianym przez eldina tam byl dokladnie ten sam problem malo ludzi... Mam nadzieje ze cos wymyslisz bo inaczej nie warto bedzie ci go stawiac o ile pamietam to jest juz z 4 ots eldinworld na ktorym zaczne grac ale zawsze konczy sie tak samo pada. Administrator napisz do mnie na gg moze cos wymyslimy i moge ci troche pomoc z mapka bo ona jest owiele wieksza w oryginale :)4999642

Offline

 

#5 2009-05-09 21:01:00

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: Start

Wiem ze ona w oryginale jest wieksza lecz nie wszystko jest dostepne bo brakuje skryptow ;/ Napisalem na gg Mam nadzieje ze cos wymyslisz z tym co napisalem na gg ;/ Bo ja juz nie mam pomyslu, tyle co ja juz to robilem ;(

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wtd.pun.pl www.ega.pun.pl www.shinobi-army.pun.pl www.zmierzchkhorinisrp.pun.pl www.wwe-wrestling.pun.pl