Eldin World 8.41 OTS

Forum Eldin World 8.41


#1 2009-05-16 14:39:41

Darky

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-06
Posty: 9
Punktów :   

Fragi

Mam taką propozycję, żeby powstał Npc u którego my gracze będziemy mogli "odkupić swoje winy" ;D Mówię oczywiście o fragach!! Jak wiadomo powszechnie, życie na ots-ie jest bogate w różnego rodzaju potycznki pomiędzy zwaśnionymi gildiami, bądź pojedyńczymi graczami..  W sytuacji gdy gracz posiada już maksymalna dostepną liczbe fragów, ( kolejny i ban) a zostanie zaatakowany, nawet nie może się bronić !   Uważam że taki npc, byłby bardzo przydatną postacią na naszym ots-ie xD    Czekam na decyzję P. Administratora i Wasze zdanie na ten temat !!!   Miłego Dnia.

Offline

 

#2 2009-05-16 15:34:01

Gomez

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: Fragi

Jezeli masz red skulla lub skulla i ktos cie zaatakuje,to pojawia mu sie zolty skull
a ty jezeli zabijesz gracze z zoltym skullem to nie nalicza ci fraga ;] to samo tyczy sie zabicie gracza z bialym skullem,jezeli go zabijesz to tez nie nalicza ci fraga.Naliczy ci dopiero wtedy jezeli to ty zaatakujesz gracze bez zadnego skulla.
Mam nadzieje ze to juz jasne xd

Offline

 

#3 2009-05-17 18:29:41

Malboro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-13
Posty: 27
Punktów :   

Re: Fragi

pomysl bardzo dobry a mozna odkupic bana? ale niech powstanie jakis ogranicznik.. np 3 fragi na tydzien ;D

Offline

 

#4 2009-05-18 15:06:36

Darky

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-06
Posty: 9
Punktów :   

Re: Fragi

Hmm Gomez masz rację Mój błąd - i to dość poważny ;P Wszystkich za to przepraszam.. zapędziłem się strasznie ;P Ale idea ogólnie znana xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsmalbork.pun.pl www.pivotr.pun.pl www.ennorath.pun.pl www.graphic4you.pun.pl www.tele.pun.pl